Hakkımızda

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilen iş güvenliği uzmanları, iş yeri hekimleri ve sağlık personelleriyle, iş yerlerinin “6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu”nun gerekliliklerine göre risk değerlendirmesini, tehlikelerin tanımlamasını ve tehlikelerin ortadan kaldırılması ve risklerin kontrol altına alınmasını sağlamak için çalışmalar ve eğitimler yapmak amacıyla kurulmuştur.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Tarafından 927 Belge Numarası ile Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak yetkilendirilmiştir.
İş güvenliği uzmanları ve iş yeri hekimleri “İş Güvenliği ve İş Sağlığı” mevzuatını uyulması gereken bir mecburiyetten ziyade, çalışanların güvenliğini ve sağlığını destekleyen, verimi ve kaliteyi artıran bir araç olarak görmesi gerektiğine inanmakta ve hizmetlerini bu bilincin verdiği sorumluluk anlayışı ile yapmaktadırlar.
bannerUrfa Uzman Osgb;
- İş sağlığı ve güvenliği konusunda deneyimli ve uzman kadrosu,
- Danışmanlık hizmeti verilen yüzlerce müşteriden kazanılan bilgi birikimi,
- A, B, C sınıfı iş güvenliği uzmanları ve deneyimli iş yeri hekimlerinden oluşan, kalite ve sorumluluk bilincine sahip tecrübeli kadrosu,
- ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde, müşteri memnuniyeti odaklı çalışması,
- Kaliteli hizmeti ve uygun fiyat politikasıyla sunması ile sektöründe en çok tercih edilen şirketlerden birisidir.
Ülkemizde çalışma hayatının kalite standartlarını iyileştirilmesinde temel öğeler olan “İş Sağlığı ve Güvenliği” konularına ilgi duyanların bilgilendirilmeleri ve güncel haberleri takip etmeleri amacıyla facebook, twitter, google+, linkedin sayfalarından üyelerine ulaşmaktadır.
Urfa Uzman Osgb Ltd. Şti. Uzmanları; üniversitelerde, iş adamı derneklerinde, sanayi ve ticaret odalarında, fuarlarda ve kongrelerde; “İş Sağlığı ve İş Güvenliği konularında ücretsiz bilgilendirme seminerleri vermeyi kurumsal sosyal sorumluluk anlayışının bir gereği olarak görmektedir.
Misyonumuz (Hayat Amacımız)
Müşterilerimizin “iş sağlığı ve güvenli” konusundaki ihtiyaçlarına güçlü bir çözüm ortağı olmak ve Türkiye’nin geleceği için; Sağlıklı ve güvenli iş yerlerinin oluşması, iş kazaları ve meslek hastalıklarının önlenebilmesi için, toplumda bu yönde bir iş bilincinin ve kültürünün yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmak.
Vizyonumuz (Gelecek Hayallerimiz)
“İş Sağlığı ve Güvenliği” alanındaki hizmet kalitesiyle en çok tercih edilen şirketlerden birisi olmaktır.
Değerlerimiz;
- Dürüstlük, Güvenilirlik, Müşteri Memnuniyeti, Takım Çalışması, Uzmanlık, Sorumluluk Bilinci, Yenilikçilik, Sürekli Gelişim.

 

URFA UZMAN OSGB LTD.ŞTİ.

Adres

: Merkez Mah.Kazım Karabekir Blv. No:14/12

Telefon : +90 414 347 05 04
Faks : +90 414 347 05 04
E-Posta : info@urfauzmanosgb.com

E-POSTA ABONELİĞİ

URFA UZMAN OSGB yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz
  • Facebook
  • Twitter

© 2014 URFA UZMAN OSGB Her Hakkı Saklıdır. | Kullanım Şartları ve Gizlilik | Site Haritası

seo